![]() |
|
Inwestycja w wysokie składowanie - Wersja do druku +- ReklamaFirm (http://reklama-firm.eu) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://reklama-firm.eu/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://reklama-firm.eu/forum-11.html) +--- Wątek: Inwestycja w wysokie składowanie (/thread-143.html) |
Inwestycja w wysokie składowanie - Inpee - 02-22-2026 Nasza hala nie jest jeszcze w pełni wykorzystana, ale większość operacji odbywa się przy podłodze. Czy planowanie wysokiego składowania na przyszłość ma sens, jeśli teraz nie mamy takiej potrzeby? RE: Inwestycja w wysokie składowanie - Tioleg - 02-22-2026 Według artykułu https://www.ltm-regaly.pl/skalowalnosc-systemow-magazynowych-jak-zaprojektowac-uklad-regalow-z-mysla-o-przyszlym-rozwoju-firmy/ to właśnie jeden z najczęstszych błędów — niewykorzystywanie kubatury hali. Rozwój magazynu nie zawsze musi oznaczać zwiększanie powierzchni, często bardziej opłaca się „rosnąć w górę”. Już na etapie projektu warto przewidzieć możliwość wdrożenia regałów wysokiego składowania, nawet jeśli początkowo nie będą one w pełni używane. Kluczowe jest przygotowanie odpowiedniej posadzki oraz uwzględnienie przyszłego sprzętu transportowego. Dzięki temu, gdy firma się rozwinie, można znacząco zwiększyć pojemność magazynu bez przeprowadzki lub rozbudowy obiektu. |