Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 7
» Najnowszy użytkownik: Tioleg
» Wątków na forum: 141
» Postów na forum: 305

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 14 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 14 Gość(i)

Ostatnie wątki
90 minut ze Szczecina do ...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Teadi
05-19-2026, 04:25 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 48
Obóz K-pop
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Invak
05-17-2026, 05:23 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 52
Regularne chodzenie na te...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Kensmo
04-27-2026, 09:30 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 51
Jakie style pływackie prz...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Inpee
04-27-2026, 08:37 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 134
Sterowniki PLC i systemy ...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Invak
04-26-2026, 07:38 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 100
Kto najczęściej zaraża si...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Tioleg
04-25-2026, 04:45 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 130
Deszczowa pogoda a atrakc...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Invak
03-28-2026, 02:00 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 104
Obóz rodzinny
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Teadi
03-28-2026, 12:43 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 150
Posadzenie krzewuszki cud...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Inpee
03-15-2026, 06:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 145
Inwestycja w wysokie skła...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Tioleg
02-22-2026, 07:01 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 113

  Pierwsza wizyta w termach - które miejsce wybrać?
Napisane przez: Invak - 02-01-2026, 05:49 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Hej wszystkim! Nigdy wcześniej nie byłem w termach i zastanawiam się, które miejsce w Małopolsce będzie najlepsze na pierwszy raz. Chciałbym poczuć prawdziwą wodę termalną, a nie coś, co tylko nazywa się „termy”. Macie jakieś sprawdzone miejsca?

Wydrukuj tę wiadomość

  Szkolenia dla początkujących - czy RAControls się nadaje?
Napisane przez: Derstag - 02-01-2026, 05:35 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Cześć, dopiero zaczynam przygodę z automatyką przemysłową. Czy szkolenia w RAControls są odpowiednie dla osób bez doświadczenia, czy lepiej mieć już jakieś podstawy?

Wydrukuj tę wiadomość

  Zabranie rowerów na wyjazd do Niechorza
Napisane przez: Inpee - 01-19-2026, 11:54 AM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry! Myślimy o rowerach na wyjazd w Niechorzu. Macie doświadczenie w trasach dla większej grupy?

Wydrukuj tę wiadomość

  Strój kąpielowy a technika pływania
Napisane przez: Invak - 12-28-2025, 05:35 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry! Słyszałem, że odpowiedni strój kąpielowy może pomóc w poprawie techniki pływania. Czy to faktycznie działa, czy to tylko marketing? Z niecierpliwością czekam tutaj na Wasze posty!

Wydrukuj tę wiadomość

  Koparko-ładowarka czy minikoparka do prac ziemnych?
Napisane przez: Teadi - 12-18-2025, 10:18 AM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Planuję wynajem sprzętu budowlanego na Śląsku do prac ziemnych i zastanawiam się, czy lepszym wyborem będzie koparko-ładowarka czy minikoparka. Prace obejmują wykopy i przenoszenie urobku. Co polecacie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Pierwsze łatwe szczyty w Tatrach - jakie polecacie?
Napisane przez: Inpee - 12-16-2025, 06:35 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Po kilku spacerach po dolinach czuję się całkiem dobrze i myślę o zdobyciu pierwszego tatrzańskiego szczytu. Jakie miejsca są polecane dla początkujących?

Wydrukuj tę wiadomość

  Środki do prania Weiiser Riese
Napisane przez: Invak - 11-27-2025, 04:27 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Cześć, czy ktoś z Was używał środków do prania Weisser Riese? Zastanawiam się, czy warto je kupić, bo słyszałem, że są bardzo skuteczne przy trudnych plamach, ale nie wiem, czy nie są zbyt ostre dla ubrań.

Wydrukuj tę wiadomość

  Cały dzień na termach z dziećmi
Napisane przez: Derstag - 11-15-2025, 10:57 AM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Zastanawiamy się, czy warto kupować bilety całodzienne do Term BUKOVINA. Dzieci mają dużo energii, ale boję się, że po paru godzinach im się znudzi.

Wydrukuj tę wiadomość

  Wybór sterownika do złożonej linii produkcyjnej
Napisane przez: Invak - 10-26-2025, 05:50 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Planujemy rozbudowę linii produkcyjnej i szukamy sterowników, które poradzą sobie z dużą liczbą osi oraz wymagającą komunikacją sieciową. Zależy nam na niezawodności i łatwej integracji z systemem sterowania ruchem. Czy ktoś ma doświadczenie z Allen-Bradley ControlLogix®?

Wydrukuj tę wiadomość

  Pokój hotelowy czy domek nad morzem?
Napisane przez: Derstag - 10-23-2025, 02:22 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad wyjazdem nad morze na długi weekend i mam dylemat – lepiej pokój w hotelu, np. Amber Park, czy domek w Olivina Park? Lubię spędzać czas aktywnie, więc nie wiem, czy warto brać domek.

Wydrukuj tę wiadomość