Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 7
» Najnowszy użytkownik: Tioleg
» Wątków na forum: 141
» Postów na forum: 305

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 13 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 13 Gość(i)

Ostatnie wątki
90 minut ze Szczecina do ...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Teadi
05-19-2026, 04:25 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 48
Obóz K-pop
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Invak
05-17-2026, 05:23 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 51
Regularne chodzenie na te...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Kensmo
04-27-2026, 09:30 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Jakie style pływackie prz...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Inpee
04-27-2026, 08:37 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 134
Sterowniki PLC i systemy ...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Invak
04-26-2026, 07:38 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 100
Kto najczęściej zaraża si...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Tioleg
04-25-2026, 04:45 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
Deszczowa pogoda a atrakc...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Invak
03-28-2026, 02:00 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 103
Obóz rodzinny
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Teadi
03-28-2026, 12:43 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 149
Posadzenie krzewuszki cud...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Inpee
03-15-2026, 06:22 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 145
Inwestycja w wysokie skła...
Forum: Hyde Park
Ostatni post: Tioleg
02-22-2026, 07:01 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 113

  Jakie pamiątki warto kupić w Zakopanem?
Napisane przez: Kensmo - 10-01-2025, 03:19 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Byłem ostatnio na Krupówkach i trochę się rozczarowałem – większość pamiątek wygląda jak tandeta z Chin. Czy ktoś może polecić, co naprawdę warto kupić w Zakopanem, żeby było oryginalne i miało związek z regionem?

Wydrukuj tę wiadomość

  Kolonie a rozwój społeczny dziecka
Napisane przez: Inpee - 09-27-2025, 10:08 AM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Słyszałam, że kolonie bardzo pomagają dzieciom w rozwoju społecznym. Czy faktycznie tak jest? Chodzi mi o to, czy nieśmiałe dziecko naprawdę może tam nauczyć się pewności siebie?

Wydrukuj tę wiadomość

  TOPPS czy Panini - co wybrać?
Napisane przez: Invak - 09-26-2025, 03:56 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry! Od dawna zbieram karty Panini, ale widzę, że coraz więcej osób przerzuca się na TOPPS. Czy faktycznie są lepsze i warte zmiany?

Wydrukuj tę wiadomość

  Relaks w czasie deszczu - czy warto korzystać z sauny?
Napisane przez: Tioleg - 08-26-2025, 06:53 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Witam! Sprawa ma się tak, że planuję krótki pobyt w Hotelu BUKOVINA, ale zapowiada się deszcz. Czy ktoś korzystał ze strefy saun? Czy rzeczywiście pomaga się zrelaksować w taką pogodę?

Wydrukuj tę wiadomość

  Spokojne miejsce na zaręczyny z ładnym widokiem
Napisane przez: Invak - 07-29-2025, 07:08 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Szukam miejsca na zaręczyny, ale nie chcę, żeby wokół było dużo dzieci i hałasu. Znacie coś spokojnego, ale z ładnym widokiem i romantyczną atmosferą?

Wydrukuj tę wiadomość

  Akcesoria na start do wzmocnienia brzucha przez pływanie
Napisane przez: Tioleg - 07-25-2025, 02:26 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Chcę polecić pływanie kilku znajomym jako sposób na poprawę sylwetki. Jakie akcesoria warto im doradzić, żeby bardziej zaangażować brzuch w trakcie treningów?

Wydrukuj tę wiadomość

  Czy kąpiele w Termach BUKOVINA pomagają na bóle kręgosłupa?
Napisane przez: Invak - 06-25-2025, 05:31 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Od jakiegoś czasu mam problemy z kręgosłupem i szukam naturalnych metod wspomagających leczenie. Czy ktoś korzystał z kąpieli w Termach BUKOVINA i odczuł realną ulgę?

Wydrukuj tę wiadomość

  ControlLogix 5580 - czy wytrzyma trudne warunki?
Napisane przez: Derstag - 06-19-2025, 03:46 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Witam! Czy ControlLogix 5580 sprawdzi się w aplikacjach pracujących na zewnątrz, w zmiennych warunkach klimatycznych? Wie to ktoś z tutejszych forumowiczów? Zależy mi na odporności na szeroki zakres temperatur, bo tego wymaga mój projekt. Czekam na wieści!

Wydrukuj tę wiadomość

  Pranie pościeli i ubrań po zdiagnozowaniu wszawicy
Napisane przez: Invak - 05-23-2025, 07:01 AM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (2)

Moje dziecko miało wszy, ale już zastosowaliśmy lek. Martwię się, że gdzieś coś jeszcze zostało. Czy muszę wyprać całą pościel i ubrania?

Wydrukuj tę wiadomość

  Impregnacja kostki brukowej - czy to ma sens?
Napisane przez: Derstag - 05-20-2025, 08:39 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Witam! Zastanawiam się, czy impregnować kostkę brukową. Jedni mówią, że to tylko zbędny wydatek, inni – że to konieczność. Macie jakieś swoje doświadczenia w tym zakresie? Kostka u mnie leży od roku, kolor ciemny grafit.

Wydrukuj tę wiadomość