![]() |
|
Regularne chodzenie na termy - Wersja do druku +- ReklamaFirm (http://reklama-firm.eu) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://reklama-firm.eu/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://reklama-firm.eu/forum-11.html) +--- Wątek: Regularne chodzenie na termy (/thread-150.html) |
Regularne chodzenie na termy - Inpee - 04-27-2026 Zastanawiam się, czy faktycznie jest sens planować kilka wizyt na termach w ciągu roku. Do tej pory jeździłem raz, maksymalnie dwa razy i traktowałem to jako jednorazowy relaks. W artykule, który ostatnio czytałem https://www.termybukovina.pl/blog/termy-w-twoim-kalendarzu-jak-zaplanowac-regularne-wizyty-przez-caly-rok, było napisane, że dopiero regularność daje realne efekty zdrowotne. Jak to wygląda u Was? RE: Regularne chodzenie na termy - Kensmo - 04-27-2026 Z mojego doświadczenia wynika, że rzeczywiście regularność robi dużą różnicę. Jednorazowy wyjazd jest fajny, ale efekt szybko znika i zostaje tylko wspomnienie. Kiedy zacząłem jeździć co kilka tygodni, zauważyłem poprawę samopoczucia i mniejsze napięcie mięśni. Organizm potrzebuje powtarzalnych bodźców, żeby się przyzwyczaić i zacząć reagować długofalowo. Nie trzeba od razu jeździć co miesiąc, ale te 4–5 razy w roku to naprawdę rozsądne minimum. Dla mnie to bardziej inwestycja w zdrowie niż luksus. |