04-27-2026, 09:29 PM
Zastanawiam się, czy faktycznie jest sens planować kilka wizyt na termach w ciągu roku. Do tej pory jeździłem raz, maksymalnie dwa razy i traktowałem to jako jednorazowy relaks. W artykule, który ostatnio czytałem https://www.termybukovina.pl/blog/termy-...z-caly-rok, było napisane, że dopiero regularność daje realne efekty zdrowotne. Jak to wygląda u Was?

