Obóz rodzinny

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Dzień dobry! Zastanawiam się nad wyjazdem na obóz rodzinny, ale nie wiem, czy to faktycznie ma sens. Czy to bardziej dla dzieci, czy dla dorosłych?
Odpowiedz
#1
Dzień dobry! Zastanawiam się nad wyjazdem na obóz rodzinny, ale nie wiem, czy to faktycznie ma sens. Czy to bardziej dla dzieci, czy dla dorosłych?
Odpowiedz
#2
To moim zdaniem bardzo fajna opcja dla całej rodziny. Program jest tak ułożony, żeby każdy miał coś dla siebie – dzieci swoje zajęcia, a dorośli czas na relaks. Są też wspólne aktywności. To świetny sposób na spędzenie czasu razem. Wiele rodzin wraca na takie wyjazdy co roku. Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić obozy rodzinne, które są organizowane przez firmę Kogis. Po więcej informacji na ich temat zapraszam pod ten link: https://www.kogis.pl/s/oboz-rodzinny/
Odpowiedz
#2
To moim zdaniem bardzo fajna opcja dla całej rodziny. Program jest tak ułożony, żeby każdy miał coś dla siebie – dzieci swoje zajęcia, a dorośli czas na relaks. Są też wspólne aktywności. To świetny sposób na spędzenie czasu razem. Wiele rodzin wraca na takie wyjazdy co roku. Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić obozy rodzinne, które są organizowane przez firmę Kogis. Po więcej informacji na ich temat zapraszam pod ten link: https://www.kogis.pl/s/oboz-rodzinny/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości